Obchodné podmienky

Termín dodania objednaného tovaru

Školy, materské školy, štátne organizácie

Školský a detský nábytok dodávame od 4 - 8 týždňov.

TERMÍN DODANIA OBJEDNANÉHO TOVARU CEZ LETNÉ PRÁZDNINY

Počas letných prázdnin prerokovávame termín dodania individuálne, vzhľadom na množstvo, typu nábytku, aktuálny stav výrobných kapacít a dni dodania pred začatím nového školského roka.

V prípade potreby sme schopní zabezpečiť vám a dodať školský a detský nábytok podľa skladových zásob a aktuálneho stavu výrobných kapacít v najkratšom možnom termíne do 1 týždňa od prijatej objednávky.

Termín dodania bonusov zadarmo

Všetky bonusy zasielame doporučene na adresu školy do 4 - 8 týždňov, podľa skladových zásob, po dodaní školského alebo detského nábytku, náučných DVD.

Firmy, súkromné osoby

Termín dodania prerokovávame individuálne podľa typu výrobku a aktuálneho stavu skladu, aktuálneho stavu výrobných kapacít od 2 - 8 týždňov.

Ceny tovaru

Uvedené ceny sú s DPH.

Meškanie zákazníka s platbou faktúry

Pri omeškaní kupujúceho s platbou faktúry o viac ako 60 dní podáva predávajúci bez akýchkoľvek ďalších výziev žalobný návrh o zaplatenie pohľadávky na miestne a vecne príslušný súdu. Týmto kupujúci stráca právo na zľavy alebo bonusy a zákazníkovi budú zľavy doúčtované a bonusy nedodané.

Platobné podmienky

Školy, materské školy, štátne organizácie

Zaslanie objednávky mailom, poštou, faxom. Splatnosť faktúry 10 dní.

Firmy, súkromné osoby

Po zaslaní záväznej objednávky vám bude zaslané potvrdenie o prijatí objednávky a zároveň vám bude zaslaná zálohová faktúra vo výške 50 % až 100 %, podľa dohody, so splatnosťou 10 dní. Po prijatí platby na účet firmy vám bude dodaný tovar od 2 do 8 týždňov, podľa typu výrobku.

Spôsob doručenia - doprava

Školy

Školský nábytok dopravujeme firemnými autami po celej SR za vopred dohodnutú cenu.

Materské školy

Detský nábytok dopravujeme vlastnými firemnými vozidlami. Účtovaná je iba jedna cesta k zákazníkovi.

Možnosť individuálnej dohody na cene s ohľadom na objem objednávky a vzdialenosť.

Firmy, súkromné osoby

Všetok nábytok dopravujeme vlastnými firemnými vozidlami. Účtovaná je iba jedna cesta k zákazníkovi.

Poštovné a balné

Niektoré typy školského a detského nábytku zasielame poštou alebo prepravnou službou DHL.

Montáže nábytku

Školy, materské školy, organizácie

Všetok školský nábytok dodávame kompletný a zmontovaný.

Niektoré typy školského a kancelárskeho nábytku dodávame v rozloženom stave z dôvodu objemu prepravy. Pri niektorom nábytku sme schopní zabezpečiť kompletnú montáž zadarmo našimi firemnými technikmi na mieste určenia.

Objednávky

Môžete nám zasielať objednávky cez naše webové stránky www.terasport.sk, kde stačí iba kliknúť na úvodnej strane na (objednávka) a vyplniť elektronický formulár so všetkými iniciálmi, ktoré sú červeno označené ako povinné a potvrdiť odoslanie objednávky. Alebo jednotlivé výrobky nakupovať cez e-shop, potom aktualizovať košík, pokračovať v potvrdení objednávky a vyplnení všetkých dôležitých fakturačných údajov a opäť POTVRDIŤ ODOSLANIE OBJEDNÁVKY.

Alebo nám objednávky zasielajte na objednavka@terasport.sk

V prípade, že vaša organizácia nemá možnosť internetu alebo faxu, zasielajte nám, prosím, objednávky poštou na adresu sídla firmy.

Kvalita

Všetok tovar je vyrobený v najvyššej kvalite a zo zdravotne bezchybných materiálov zodpovedajúcich európskym štandardom. Všetky atesty sú k dispozícii u dodávateľa.

Nábytok firmy TERAsport-Müller, s.r.o., sa vyrába v súlade s normami EURÓPSKEJ ÚNIE, označenie STN EN 1729 - 1:2007 a STN EN 1729 - 2:2007.

Záruka

Školský a detský nábytok - 60 mesiacov

Na ostatný tovar poskytujeme 24 mesačnú záruku odo dňa predaja.

Dodávateľ poskytuje pozáručný servis v neobmedzenom trvaní. Podmienkou pre uznanie záruky je používanie výrobku v súlade s určeným spôsobom a účelom používania. Zo záruky sú vylúčené chyby spôsobené mechanickým poškodením alebo nešetrným, popr. hrubým používaním.

Reklamácie

Kupujúci je povinný prezrieť tovar hneď pri jeho prevzatí. Ak je zistené mechanické poškodenie obalu výrobku, je kupujúci povinný skontrolovať stav tovaru a v prípade poškodenia s vodičom spísať protokol o poškodení tovaru. V tomto prípade tovar, prosím, rozbaľte a prevezmite iba v prípade, že nie je nijako poškodený. Zodpovednosť za chyby spôsobené pri preprave nenesie predajca, ale dopravca. Upozorňujeme zákazníkov, že na reklamácie mechanického poškodenia výrobku nahlásené po podpise dodacieho listu (podpisom kupujúci súhlasí s jeho prevzatím a potvrdzuje dopravcovi, že tovar dorazil nepoškodený vinou dopravy) a odchodu vodiča nebude braný zreteľ s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu. Ďakujeme za pochopenie.

Dodanie, prevzatie objednaného nábytku

V momente dodania školského alebo detského nábytku si, prosím, nábytok rozbaľte a prekontrolujte na mieste pri odovzdaní vodičom. Venujte, prosím, odovzdaniu a kontrole nábytku viac času, predídete tým prípadným zbytočným komplikáciám. Dopravou sa rozumie iba vyloženie tovaru za prvé uzamykateľné dvere, nie rozmiestnenie a sťahovanie.

Dodanie tovaru obchodným balíkom

Ak je balík poškodený, nepreberajte ho od pošty (prerazený alebo natrhnutý obal). Ak prevezmete poškodený balík, tovar nie je možné reklamovať u našej firmy.

Sponzorujeme materské školy


Už od roku 2006, každý mesiac, prispievame finančnou sumou v hodnote niekoľkých set eur na materské školy, ktorých je z roka na rok stále viac. Vďaka týmto pravidelným finančným príspevkom vychádzame v ústrety tým škôlkam a deťom, ktoré to naozaj potrebujú. Pravidelne každý rok náš manažment vyhľadáva nové škôlky.

Veľmi vám ďakujeme za dôveru, dúfame a pevne veríme, že budete maximálne spokojní tak vy, ako aj deti.